يكشنبه 19 دي 95 - 14:39
کد خبر: 13925

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس:
انتصاب مدیر غیربومی در شوشتر خط قرمز من است/ قطعا با انتصاب مدیر اداره اوقاف مخالفم

*نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: انتصاب مدیران غیربومی در شهرستان شوشتر و گتوند خط قرمز من است و در این زمینه حتما با جدیت برخورد می شود، نمی گذارم مدیران استانی شوشتر و گتوند را حیات خلوت انتصاب های غیربومی خود کنند.

سهراب گیلانی در گفت و گوی اختصاصی با شوشترنامه اظهار کرد: از روز نخست که در سمت نماینده شوشتر و گتوند فعالیت خود را آغاز کردم در انتصاب ها دخالت نکرده ام ولی در مشاوره هایی که از من درخواست می شود توسط مدیران استانی گزینه های بومی را پیشنهاد می کنم.

وی افزود: روز گذشته بدون اطلاع قبلی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان فردی را به عنوان مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شوشتر معرفی کرد که نحوه انتخاب و معارفه آن «بداخلاقی» محسوب می شود، اجازه نمی دهم مدیر غیربومی در شوشتر منصوب شود.

گیلانی خاطر نشان کرد: به مدیر کل اوقاف و امور خیریه خوزستان در همان صحبت کوتاهی که با هم داشتیم عرض کردم که این مسئله غیراخلاقی است و شما باید مشورت می کردید و حداقل گزینه خود را با من هماهنگ می کردید، الان هم با این انتصاب مخالفم و باید اصلاح شود.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکل این است که شوشتر نیروهای توانمندی دارد که باید از انها استفاده شود، اصلا مهم نیست که از کدام قومیت در این سمت معرفی شود، فرد انتخابی باید شوشتری باشد، متعلق به این شهرستان باشد.

این مقام مسئول عنوان کرد: شهرستان شوشتر و گتوند در بخش بقاع و موقوفات مشکلات زیادی دارند، نباید به سادگی از کنار این مشکلات گذشت، باید فردی به این سمت انتخاب شود که هم به مشکلات اشراف داشته باشد و هم برای بهبود امور برنامه داشته باشد، ما بر این باور هستیم فردی که شوشتری باشد می تواند در این زمینه راهگشا باشد.

گیلانی گفت: در این زمینه نظرات خود را به مدیر کل اوقاف و امور خیریه اعلام کرده ام و منتظر هستیم نتیجه بگیرم، زیرا من نماینده مردم شوشتر و گتوند هستم و مردم در این زمینه از من سئوال می پرسند و من در قبال این انتصاب هیچ پاسخ قانع کننده ای ندارم، فقط باید گزینه اداره اوقاف شوشتر بومی و شوشتری باشد.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 1  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: