شنبه 18 دي 95 - 17:00
کد خبر: 13922

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس:
وزیر آموزش و پرورش قول رفع مشکلات را به من داده است

*نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر آموزش و پرورش در روز رای اعتماد به من قول رفع مشکلات را داده است و اگر مشکلی هست که بگویید تا دنبال کنم.

به گزارش شوشترنامه، سهراب گیلانی در نشست با مدیران بخش آموزش و مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: در روز رای اعتماد وزیر آموزش و پرورش به من قول داده است که مشکلات را در شوشتر و گتوند حل کند، اگر مشکلی وجود دارد بفرمائید تا پیگیر باشم.

وی افزود: شوشتر شهر علم و تدین است، باید به گذشته خود باز گردد و در این زمینه گذشته درخشانش سرلوحه فعالیت های الان باشد.

وی با اشاره به فعالیت هایی که درباره دانشگاه های شوشتر انجام شده است، گفت: با وزیر علوم مذاکرات خوبی شده است که دانشکده هنر شوشتر به دانشگاه ارتقا یابد و در این زمینه وقل های مساعدی داده شده است و قرار است در هفته آینده جلسه ای در این زمینه برگزار شود.

گیلانی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر باید برای خروج از بحران یاری شود، تاکید کرد: دانشگاه آزاد شوشتر از 21 هزار دانشجو الان به شش هزار دانشجو رسیده است، باید تلاش کنیم تا این دانشگاه جامع باقی بماند و در این زمینه از همه توانی که داریم استفاده می کنیم.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال رایزنی برای ارتقای دانشکده علوم پزشکی شوشتر به دانشگاه هستیم، در این زمینه باید دو دانشکده دیگر تاسیس شود که در تلاش هستیم این اقدامات به سرعت انجام شود.

وی افزود: سرعت توسعه در شوشتر معقول و رضایت بخش است و در تلاش هستیم تا با رایزنی ها و تعاملی که بین مسئولان شهرستانی و استانی وجود دارد برای بهبود شرایط و عقب ماندگی های شهرستان گام هایی موثر برداریم.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: