يكشنبه 12 دي 95 - 17:57
کد خبر: 13908

جزئیات قتل پزشک شوشتری؛
در ماجرای قتل پزشک شوشتری رابطه پزشک و بیمار مطرح نیست

*در حالی که بسیاری در شبکه های مجازی درباره انگیزه قاتل پزشک شوشتری برای قتل در حال بیان شایعاتی هستند، سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر شایعات را پایان دداد و گفت: در ماجرای قتل پزشک شوشتری رابطه پزشک و بیمار مطرح نیست.

دكتر فرهاد ابول نژاديان در خصوص كشته شدن يك پزشك عمومي  در شوشتر  گفت: دكتر مسعود قدرتي  كه در بخش خصوصي مشغول به كار بود حدود ساعت ٦/٤٠ دقيقه صبح امروز ١٢ دي ماه به قصد رفتن به سر كار از منزل شخصي خود خارج مي شود كه توسط افراد ناشناس با اسلحه شكاري مورد حمله قرار مي گيرد.

وي افزود: پس از اين ماجرا همسايه هاي پزشك با صداي شليك اسلحه، خود را به محل رسانده و با وسيله شخصي ايشان را به بيمارستان منتقل مي نمايند.

سرپرست دانشكده ادامه داد: بيمار در بدو ورود به بيمارستان هيچ گونه علائم حياتي نداشت و علي رغم تلاش هاي فراوان تيم احيا و جراحي،  پزشك مذكور متاسفانه به دليل شدت جراحات و خونريزي شديد شرياني در بيمارستان الهادي فوت كرد.

ابول نژاديان با بيان اينكه اين پزشك يك فرد بدون حاشيه و كاملا متعهد به كارش بود تصريح كرد: در اين قتل رابطه پزشك و بيمار مطرح نيست.

سرپرست دانشكده علوم پزشكي شوشتر ضمن تسليت به خانواده اين پزشك دلسوز و متعهد و جامعه پزشكي تاكيد كرد: با جديت تمام پيگير اين ماجرا از طريق نيروي انتظامي و مراجع قضايي هستيم.

انتهای پیام/

 

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: