يكشنبه 12 دي 95 - 11:33
کد خبر: 13907


نماینده شهرستانهای شوشتر و گتوند در مجلس از « جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» حمایت کرد

*« جبهه مردمی نیروهای انقلاب» که با محوریت 10 نفر از نیروهای انقلابی اعلام موجودیت کرده و تاکنون بالغ بر 400 نفر از چهره‌های مختلف علمی، نیروهای انقلابی، چهره‌های سیاسی، ورزشکاران و هنرمندان از این لیست حمایت کرده‌اند.

« جبهه مردمی نیروهای انقلاب» که با محوریت 10 نفر از نیروهای انقلابی اعلام موجودیت کرده و  تاکنون بالغ بر 400 نفر از چهره‌های مختلف علمی، نیروهای انقلابی، چهره‌های سیاسی، ورزشکاران و هنرمندان از این لیست حمایت کرده‌اند.

تاکنون قاسم ساعدی نماینده مردم دشت آزادگان، عامر کعبی نماینده مردم آبادان، فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک، مجید ناصری نژاد نماینده مردم شادگان، سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر، علی‌عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان، هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک، علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر، غلامرضا شرفی نماینده مردم آبادان و سید راضی نوری نماینده مردم شوش حمایت خود را از این جبهه را رسماً اعلام کرده‌اند.

با این حال این جبهه هنوز در خوزستان اعلام موجودیت نکرده و پیش بینی می‌شود با آغاز فعالیت این جبهه در خوزستان تعداد کثیری از چهره‌های سیاسی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و هنری به این جبهه مردمی خواهند پیوست.

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: