جمعه 12 آذر 95 - 15:22
کد خبر: 13874


سیر صعودی مقدار تناژ نیشکر آسیاب شده در شرکت کشت و صنعت کارون

*در چهل و سومین روز از شروع عملیات بهره برداری ۱۴هزار و۵۰۰ تن نیشکر حمل شده از مزارع کشاورزی در کارخانه دریافت و رکورد تازه ای در میزان تناژ نیشکر آسیاب شده در صنایع نیشکری ایران بدست آمد.

مهندس عبدالمجید میرزاپور مدیر عامل این شرکت اظهار کرد: در چهل و سومین روز از شروع عملیات بهره برداری ۱۴هزار و۵۰۰ تن نیشکر حمل شده از مزارع کشاورزی در کارخانه دریافت و رکورد تازه ای در میزان تناژ نیشکر آسیاب شده در صنایع نیشکری ایران بدست آمد.

مدیر عامل شرکت کشت وصنعت کارون با اعلام این خبر افزودند دریافت و استحصال ۱۴،۵۰۰ تن نیشکر در کارخانه این مجتمع عظیم صنعتی درحالی اتفاق افتاد که متاسفانه بدلیل قطع شبکه برق که در ساعت ۶ صبح حادث شد عملا یک ساعت پایانی روند ۲۴ ساعته کاری مختل شد که اگر این اختلال پیش نمی آمد عبور از مرز ۱۵،۰۰۰ تن نیشکر آسیاب شده نیز دور از دسترس نبود.

میرزاپور افزودند: پیش از این و در همین دوره بهره برداری ۱۴،۲۰۰ تن نیشکر حمل شده از مزارع در کارخانه این شرکت دریافت و استحصال شده بود، وی در پایان با تشکر فراوان از تلاش چشمگیر آحاد همکاران اظهار امیدواری کرد ان شاء الله روند صعودی تولید در این شرکت ادامه خواهد داشت و کارون بزرگ یک بار دیگر نقش بی بدیل خود را در رونق چرخه اقتصادی منطقه و کشور ایفا خواهد نمود و گامی موثر و عملی در لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل برخواهد داشت.

کلیدواژه ها: مزایده کشت و صنعت کارون شوشتر, برداشت نیشکر کشت و صنعت امام خمینی, یادواره شهدای کشت و صنعت, میرزاپور کشت و صنعت کارون, تولید شکر کشت و صنعت, کشت و صنعت کارون

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 1   غیر قابل انتشار: 0  
شوشتری
3
پاسخ
0
جمعه 12 آذر95
شکر چقدر استحصال شد؟
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: