يكشنبه 28 شهريور 95 - 12:10
کد خبر: 13779


پیکر مطهر آیت الله آل غفور در شوشتر تشییع شد

*پیکر مطهر آیت الله سیدمحمدحسن آل غفور امام جمعه پیشین شوشتر روز یکشنبه تشییع و در مقام صاحب الزمان(عج) این شهر به خاک سپرده شد.

به گزارش شوشترنامه، این عالم ربانی پس از یک دوره 2 ساله بیماری شامگاه جمعه در بیمارستان گلستان اهواز دارفانی را وداع گفت.

اقشار مختلف مردم در آیینی که با عزاداری همراه بود پیکر مطهر امام جمعه پیشین شوشتر را از میدان 17 شهریور تا مقام صاحب الزمان (عج) این شهر تشییع کردند.

حضور اقضار مختلف در این مراسم بسیار چشم گیر بود و اشک و گریه بین همه شرکت کنندگان این مراسم یک احساس مشترک بود که موج می زد.

در این آیین آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ، آیت الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ، فرج الله خبیر معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ،فرماندار شوشتر و نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی و استانی حضور داشتند.

آیت الله آل غفور از روحانیون بانفوذ، سخنور، مردم دار و انقلابی بود که سال ها در کسوت امام جمعه شهرستان شوشتر و آزادشهر به نظام جمهوری اسلامی خدمت کرد.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی و رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران در پیام های جداگانه ای در روز گذشته این ضایعه را به مردم خوزستان و کشور تسلیت گفتند.

مراسم یادبود این دانشمند بزرگ فردا صبح ساعت8تا11 در مسجد آل طیب شوشتر برگزار می شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها: در گذشت آیت الله آل غفور, آیت الله آل غفور, آل غفور

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: