سه شنبه 28 ارديبهشت 95 - 20:52
کد خبر: 13551

سونامی تغییرات به اتاق رئیس دانشکده علوم پزشکی رسید
دکتر فرهاد ابوال نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر شد

*پس از گذر از سه سال حضور دکتر عیسی رضایی بالاخره دکتر فرهاد ابول نژادیان فوق تخصص بیماری های اسمی جایگزین وی شد.

به گزارش شوشترنامه، بر اساس اخبار موثق رسیده از حوزه بهداشت و درمان خوزستان دکتر فرهاد ابوال نژادیان به عنوان رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر حکم مسئولیت دریافت کرده و در روزهای آینده معرفه می شود.

بر این اساس، ابوال نژادیان دارای فوق تخصص آسم و آلرژی است و سوابقی در بخش درمان استان خوزستان نیز در کارنامه کاری وی وجود دارد.

بر اساس این گزارش،دکتر فرهاد ابول نژادیان در رشته فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی بالینی رتبه دوم کشور در دانشنامه فوق تخصص را به دست آورده اند.

گفتنی است این انتصاب پایانی است بر مدیریت دورکاری در حوزه بهداشت و درمان شوشتر و امید است ابول نژادیان بتواند با تغییرات سریع و بجا در دانشکده علوم پزشکی بویژه در معاونت های حساس گامی اساسی در راستای بهبود خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان شوشتر بردارد.

پیشتر پیش بینی کرده بودیم که تغییرات در دانشکده علوم پزشکی شوشتر بزودی به اتاق رئیس خواهد رسید.

شوشترنامه انتصاب ابول نژادیان را به وی تبریک گفته و برایش در سمت رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر آرزوی موفقیت دارد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها: رضایی, ابول نژادیان

نظرات
نظرات منتشر شده: 13   در انتظار: 4   غیر قابل انتشار: 6  
اصول گرا
46
پاسخ
1
چهارشنبه 29 ارديبهشت95
دکتر رضايي چش بود عوض شد آدم درستی بود
ناصر
43
پاسخ
0
چهارشنبه 29 ارديبهشت95
قطعا شخصی که مدیر می شود یک سری شایستگی وتوانمندی نسبت به دیگران باید داشته باشد. فقط امیدوارم این شخص دیدگاههای روشن و به دور از هر گونه تعصب کور قومیت گرایی و دوست رفیق بازی نیز داشته باشد. تابتواند در انتخاب وانتصاب مسولین دوایر براساس توانمندی وشایسته سالاری اقدام کند. چرا که این امر علاوه برایجاد رضایت در بین کارکنان دستگاه مربوطه رضایت آحاد جامعه رادر بر خواهد داشت.
شوشنری
4
پاسخ
43
چهارشنبه 29 ارديبهشت95
چه عجب طلسم دانشکده علوم پزشکی بعد از مدتها ناکامی شکسته شد و نوید طلوع پیشرفت با تغییر ا ت در شهرمان آغاز شد خداکنه رئیس جدید پروازی نباشد و مطب خصوصی در بیمارستانهای اهواز دایر نکرده باشد و بصو رت تمام وقت در خدمت مردم مظلو م شوشتر باشد تاجبران اینهمه عقب ماندگی چند سال اخیر بشود به امید آن روز
دلسوز
0
پاسخ
47
شنبه 01 خرداد95
سلام ضمن عرض خیر مقدم به جناب آقای دکتر ابول نژادیان اگر می خواهی موفق شوی در کوتاه ترین زمان ممکن باید کلیه معاونین فعلی را بر کنار نمایی و سند های مالی سه سال اخیر توسط حسابرسان خبره برسی شوند و انتظار این است از فرزندان پرسنل جهت بکار گیری استفاده شود
مجتبی
48
پاسخ
1
شنبه 01 خرداد95
رییس جدید چه سابقه و مشخصاتی داره؟
آیا واقعا بهتر از رییس قبلیه؟
آیا شوشتریه یا از جای دیگه اومده و قراره دورکاری کنه؟
محمد
36
پاسخ
0
پنجشنبه 06 خرداد95
تغییرات شتابزده و غیرکارشناسی شوشتر را به نابودی می کشاند
محمد
30
پاسخ
2
پنجشنبه 06 خرداد95
خداوکیلی این سایت کامنتهای همشهریان را به دور از تعصب و جانبداری و بی کم و کاست میگذارد ممنونم
حسین
24
پاسخ
0
جمعه 07 خرداد95
دوستمون گفته این سایت تمام کامنتهای همشهریان را میگذاره اما اینطور نیست من چندتا کامنت در خبرهای مختلف وی کذاشتم و قبل از ارسال ازشون عکس گرفتم در هیچکدام از آنها به کسی هم توهین نکردم و یا خدای ناکرده مطلب خلاف اخلاق ننوشتم اما هیچکدام در سایت گذاشته نشده خداوکیلی باید امانتدار خوبی باشی
کریم
28
پاسخ
0
يكشنبه 16 خرداد95
درجواب دلسوز بایدبگم که جنابعالی که میگین کلیه معاونت ها باید عوض بشن متاسفم که این حرف را از روی حب و بغض میگویی.گناه این عزیزان(معاونت ها) چیه؟ استقلال مالی دانشکده که گام بسیار بزرگ در جهت پیشرفت و اعتلا. بهداشت میباشد حاصل زحمات این عزیزان بوده و واقعا بی انصافیه که اینجوری و مغرضانه قضاوت میکنید.ببینم با تغییر(مهندس فرهادی)که یک آدم دلسوز و فداکاری برای بهداشت بودن و روی آمدن فرد جدید چه گلی به سر این دانشکده خواهد آمد.
محمد
30
پاسخ
1
چهارشنبه 19 خرداد95
گفته ام و میگویم و خواهم گفت
خداحافظ ابادانی بهداشت و درمان تا سی سال دیگه
کریمی
0
پاسخ
14
پنجشنبه 27 خرداد95
دکتر ابول نژادیان بسیار انسان شریفودلسوز ومحنرمی هستند، خوش بحال دانشگاه شوشتر
علی
4
پاسخ
0
شنبه 02 مرداد95
تغیرات شتاب زده واز روی روابط سیاسی هر جایی رایه بدبختی می برد
حامد
0
پاسخ
1
چهارشنبه 29 شهريور96
دکترفرهادابول نژادیان بسیار مردلسوز دختر من بیماری نفص ایمنی داشت حالش خیلی بد بود بعد ماها ازبیماری میگذشت تایک دکتر ما رابه ایشون معرفی کرد حالا صدبارشکر که دخترمون بعد از یه ماه دست این دکتر خوب وسرحال شد خیلی خیلی ممنونم اول از خداتشکر کنم بعد ازشما
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: