صفحه اصلي » سرویس شوشتر

مدیر جدید آبفا شوشتر:
برای جمع آوری فاضلاب های جاری در رودخانه تلاش می کنم

*مدیر جدید آبفا شوشتر گفت: برای جمع آوری فاضلاب های جاری در رودخانه های شهرستان شوشتر تلاش می کنم و در این باره اعتبار ملی در نظر گرفته شده است.

نظرات منتشر شده: 0

به دلیل گرمای شدید خوزستان؛
سرای افضل شوشتر در حال تعطیلی است/ مدیر کل میراث فرهنگی به جای حمایت از سرمایه گذار تیشه به ریشه می زند

*پس از آنکه در ماه های گذشته سراس افضل شوشتر به بخش خصوصی واگذار شد و بسیاری از بازدید کنندگان در نوروز ستا جاری بر این مهم تاکید داشتند که این سرا متحول شده است، شنیده ایم که این سرا در حال تعطیلی است.

نظرات منتشر شده: 0

قرآن کریم در ۱۰ بقعه شوشتر تفسیر می‌شود

*همزمان با ماه مبارک رمضان جلسات تفسیر قرآن کریم در ۱۰ بقعه شاخص شهرستان شوشتر آغاز شده است.

نظرات منتشر شده: 0

اخذ مجوز پذیرش دانشجو در چهار رشته جدید در آزاد شوشتر

*معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر از اضافه شدن چهار رشته جدید کارشناسی و کارشناسی ارشد به رشته‌های موجود در این دانشگاه خبر داد.

نظرات منتشر شده: 1

فرماندار شوشتر:
مسئولان شعب شهرستانی در اهواز جلسه دارند/ خط اعتباری برای پرداخت در حال پیگیری است

*فرماندار شوشتر گفت: مسئولان شعب موسسه آرمان امروز صبح در اهواز جلسه دارند تا برای پرداخت و فعالیت شعب در شهرستان ها تصمیم گیری شود.

نظرات منتشر شده: 0

سه خانه بهداشت روستایی در شوشتر افتتاح شد

*در راستای اجرای طرح محرومیت زدایی و طرح تحول نظام سلامت، در مراسمی خانه های بهداشت جدیدالاحداث ابوعظام، آبگرمک سفلی، ظهیریه با حضور نماینده مردم شهرستانهای شوشتر و گتوند در مجلس، رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر ،جمعی از کارکنان دانشکده واهالی آن روستا ها مورد افتتاح وبهره برداری قرار گرفتند .

نظرات منتشر شده: 0

یکشنبه آغاز پرداخت پول سپرده گذاران موسسه آرمان(توسعه)

*ادغام تعاونی خوشنام و خوش خدمت اعتباری وحدت(آرمان) با موسسه مالی اعتباری توسعه، نوید این را می داد که جهش چشمگیری در نظام خصوصی بانکداری کشور بوجود آید.

نظرات منتشر شده: 0

فرماندار شوشتر:
انتخابات در «چم الحمید» در حال برگزاری است

*فرماندار شوشتر گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شورای در روستای «چم الحمید» شهرستان شوشتر در بخش شعیبیه در حال برگزاری است.

نظرات منتشر شده: 0

هیچ شعبه اخذ رایی در شوشتر باطل نشده است

*رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرستان شوشتر گفت: هیچ شعبه اخذ رایی در شهرستان شوشتر باطل نشده است و شایعات در این زمینه بی اساس است.

نظرات منتشر شده: 0

فرماندار شوشتر:
پیش بینی مشارکت بیش از 75 درصد را داریم

*فرماندار شوشتر از فعالیت 216 شعبه اخذ رای در این شهرستان و انجام رای گیری همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: پیش بینی مشارکت بیش از 75 درصد است.

نظرات منتشر شده: 0

با پیگیری استاندار خوزستان؛
قطار شوشتر راه اندازی می شود

*فرماندار شوشتر گفت: با پیگیری و تلاش های استاندار خوزستان و برای رفاه شهروندان شوشتر سینی دوار برای راه اندازی قطار شوشتر آماده افتتاح گردید.

نظرات منتشر شده: 0

انصراف 26 نفر از داوطلبان انتخابات شورای شهر شوشتر

* فرماندار شوشتر گفت:تاکنون 26 نفر از داوطلبان شورای شهر شوشتر از شرکت در رقابت های انتخاباتی اعلام انصراف کرده اند.

نظرات منتشر شده: 0

شهردار شوشتر:
در 19 ماه گذشته 23 حقوق در شهرداری شوشتر پرداخت شده است

*شهردار شوشتر گفت: در مدت 19 ماه گذشته که در شهرداری شوشتر در حال خدمت به مردم هستم، 23 حقوق به کارکنان شهرداری پرداخت شده است.

نظرات منتشر شده: 0

مهندس محمدرضا بهادری:
نان برخی در ابهام آینده و عدم اجرای سند چشم انداز است/ حلقه مفقود مدیریت شوشتر تخصص است

*مهندس محمدرضا بهادری، دارای مرتبط ترین مدرک تحصیلی به شرایط شهرداری و شورای اسلامی شهر، مصاحبه با وی به دلیل تسلطش بر مسائل بسیار سخت و زمان بر برگزار شد، در هر موضوعی برنامه مدون دارد و برای فعالیت در هر حوزه ای از دیدگاه علمی و قانونی صاحب رای است، مهندس بهادری کارشناس ارشد شهرسازی با حضور در دفتر شوشترنامه درباره معضلات کنونی شهر مصاحبه ای کرد که بسیار خواندنی و صریح است.

نظرات منتشر شده: 0

مهندس پرویز سیدی در دفتر شوشترنامه:
مشکل ترافیک شوشتر باید علمی حل شود/ پل مرقد علامه شیخ باید در دستور کار قرار می گرفت/ اعضای شورای شهر را به مناطره دعوت می کنم

*مهندس پرویز سیدی عضو ائتلاف تپش(توسعه، پیشرفت و شکوفایی) دعوت شوشترنامه را پذیرفت و در دفتر این رسانه رسمی حضور پیدا کرد و به سئوالات خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی و هفته نامه شوشترنامه پاسخ داد.

نظرات منتشر شده: 0

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: