صفحه اصلي » سرویس شوشتر

فرماندارشوشتر:
پیگیری مطالبات مردم اولویت کار شورای های اسلامی باشد

*فرماندار شهرستان شوشتر گفت: پیگیری و رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم در اولویت کارهای اعضای شورای های اسلامی شهر و روستا باشد.

نظرات منتشر شده: 0

محوطه تاریخی دستوا شوشتر به عنوان پایگاه ملی در خوزستان مصوب شد

**با موافقت اعضای شورای پایگاه‎های سازمان میراث فرهنگی کشور، محوطه تاریخی دستوا در استان خوزستان به عنوان پایگاه ملی مصوب شد.

نظرات منتشر شده: 0

شهردار شوشتر:
اختلاسی در شهرداری شوشتر ثابت نشده است/ ایرنا دروغ می گوید

*شهردار شوشتر گفت: اختلاسی در شهرداری شوشتر به اثبات نرسیده است که انقدر جار و جنجال به پا کرده اند، اصل خبر درباره اختلاس دروغ است.

نظرات منتشر شده: 0

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان:
مدیر سازه های آبی شوشتر موقت منصوب شده است؛ ارسطوزاده با حفظ سمت به شوشتر آمده است

*مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: مدیر پایگاه سازه های آبی تاریخش شوشتر به صورت موقت منصوب شده است.

نظرات منتشر شده: 0

توزیع تجهیزات و امکانات آموزشی در مدرسه کم برخوردار شوشتر

*معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش و پرورش شوشتر از توزیع تجهیزات و امکانات آموزشی در بیش از ۵۰ مدرسه کم برخوردار شهرستان خبر داد.

نظرات منتشر شده: 0

200مبلغ مذهبی در شهرستان شوشتر مشغول فعالیت هستند

*رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شوشترگفت: 200مبلغ به مناسبت ماه محرم به مناطق مختلف شهرستان شوشتر اعزام شده و مشغول فعالیت فرهنگی هستند.

نظرات منتشر شده: 0

40هزار و700 دانش آموز در مدارس شهرستان شوشتر ثبت نام کردند

*رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان شوشتر گفت : 40 هزار و700 دانش آموز در مدارس دولتی و غیر دولتی شهرستان شوشتر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند.

نظرات منتشر شده: 0

در شورای آموزش و پرورش شوشتر مطرح شد؛
خلف وعده تولیدی های شوشتر برای تامین روپوش مدارس دانش آموزان شوشتری

*همه ساله در آستانه مهر جنب و جوش در اداره آموزش و پرورش برای آماده سازی مدارس بیش از پیش می شود، جلسات مکرر آماده سازی و هماهنگی معمولا از اردیبهشت ماه برگزار می شود و در تیر و مرداد به اوج خود می رسد، آخرین شورای آموزش و پرورش شهرستان شوشتر نیز در دفتر امام جمعه شوشتر با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد.

نظرات منتشر شده: 0

پیمانکار زیرگذر خادم سیدالشهدا شوشتر:
پول بدهند پروژه فعال می شود/ تاکنون تعهدات پرداخت عملی نشده است/ 4 میلیارد تومان صورت وضعیت پرداخت نشده داریم+مصاحبه اختصاصی استاندار خوزس

*این روزها با سررسیدن وعده فرماندار شوشتر برای بهره برداری زیرگذر شوشتر در نیمه نخست سال جاری که بی شک بر اساس تعهدات پرداخت شهرداری وعده داده شده بود، بازار اظهار نظر درباره زیرگذر شوشتر بسیار داغ است، جلسه ای که بدون خبرنگار در فرمانداری شوشتر تشکیل شده است اخبار متناقضی از آن مخابره شد که نیاز بود ابعاد این جلسه در مصاحبه هایی با استاندار خوزستان و پیمانکار زیرگذر تشریح و شفاف شود.

نظرات منتشر شده: 0

سهم شوشتر از تراز ملی چقدر است؟ همه چیز درباره مصوبه 25 درصد افزایش حقوق کارکنان دولت

*چند روزی است درباره افزایش حقوق کارکنان دولت در فضای مجازی سخنان زیادی مطرح است، در این باره بارها اطلاع رسانی شده بود و در سال 96 نیز درباره این افزایش حقوق و حذف نام شوشتر مطالبی در شوشترنامه عنوان شد و بسیاری از اطرافیان نماینده محترم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در این باره متن نگاشته شده شوشترنامه را سیاه نمایی و قضاوت زودهنگام و... دانستند، حال اتفاق پیش بینی شده رخ داده است، ولی واقعا مسئله چیست؟

نظرات منتشر شده: 0

شورای شهر گوریه به شورای حل اختلاف استان ارسال می شود؟/اظهار نظر رئیس شورای گوریه و معاون فرماندار شوشتر

*مجری قانون در سطح شهرستان و متولی نظارت بر شوراهای شهر و روستا فرمانداری هاست، چرا اجرای قانون درباره شورای شهر گوریه پس از گذشت یک سال هنوز عملی نشده است؟ رئیس سال نخست دور پنجم شورای اسلامی شهر گوریه در این باره اظهار نظرهایی دارد.

نظرات منتشر شده: 0

افتتاح استخر گتوند نمایشی بوده است؛ انتقاد صریح از عملکرد ورزش در گتوند

شهرستان گتوند با استقرار در کنار سدگتوند دارای آب هایی خروشان است که برای شنا اصلا مناسب نیست و خطر آفرین است، از سویی جوانان و مردم این شهرستان با حضور در کنار این سد و دریاچه عظیمش از امکانات برای شنا محروم هستند و با محرومیت بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

نظرات منتشر شده: 0

توزیع گوشت مرغ منجمد در خوزستان بدون محدودیت درحال انجام است

*مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: توزیع گوشت مرغ منجمد با نرخ مصوب در خوزستان بدون محدودیت در حال انجام می شود و مساله خاصی در این زمینه وجود ندارد.

نظرات منتشر شده: 0

خبرنگاران قلم خود را مانند شمشیر بران برای قلع و قمع دروغ ها به کار برند

*امام جمعه شوشتر گفت: مسئولان اجرایی ون طارمی باید جلوی سودجویی برخی افراد را بزند/خبرنگاران چشم و زبان گویای مردم هستند؛ رهبانیت بریدن از مردم و دوری از نعمتهای الهی است ولی زهد استفاده صحیح از نعمتها ولی دل نبستن به آنها و دنیای فانی است.

نظرات منتشر شده: 0

بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن مهر شوشتر؛ مسکن بدون مهر

*پنجمین جلسه کارگروه مسکن استان خوزستان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات پروژه های مسکن مهر شهرستان های شوش و شوشتر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و اعضای این کارگروه در محل سالن جلسات معاونت عمرانی برگزار شد.

نظرات منتشر شده: 0

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: