صفحه اصلي » سرویس شوشتر

تناقض گویی ها درباره کشت و صنعت کارون ادامه دارد؛
مدیر عامل بانک کشاورزی آب پاکی را روی دست همه ریخت؛ کشت و صنعت کارون واگذار می شود

*درحالی که در ابتدای هفته نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در اینستگرام اعلام کرد که با برگزاری جلسه کمیسیون اصل 90 برای کشت و صنعت کارون . نحوه واگذاری آن این مهم متوقف شده است، امروز مدیر عامل بانک کشاورزی اعلام کرده است که این شرکت قطعا واگذار می شود.

نظرات منتشر شده: 0

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر خبر داد؛
تشکیل تیم ویژه برای رسیدگی ویژه به وضعیت آسیب دیدگان تعرض جنسی اخیر شوشتر

*ابول نژادیان، از تشکیل تیم ویژه متشکل از پزشک، روانپزشک و مشاورین سلامت روان برای رسیدگی فوری، ویژه و تخصصی به وضعیت جسمی وروانی به خانواده ها و آسیب دیدگان تعرض جنسی اخیر شوشتر خبر داد.

نظرات منتشر شده: 0

زنگ هفته کتاب در شوشتر نواخته شد

*زنگ هفته کتاب با حضور مسئولان شهرستان شوشتر امروز (یکشنبه ۲۷ آبان) در مدرسه دخترانه شاهد طیبه نواخته شد.

نظرات منتشر شده: 0

محرومیت زدایی اولویت بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر گفت: محرومیت زدایی اولویت بسیج به شمار می آید و از حمایت ها و تلاش ها در این زمینه قدردانی می کنیم.

نظرات منتشر شده: 0

آیت الله سلیمانی:
تقویت بسیج تقویت ارکان نظام است

*امام جمعه شوشتر گفت: تقویت بسیج به نحوی تقویت ارکان نظام جمهوری اسلامی است و باید در نیل به اهداف بسیج تلاش کنیم.

نظرات منتشر شده: 0

فرماندارشوشتر:
پیگیری مطالبات مردم اولویت کار شورای های اسلامی باشد

*فرماندار شهرستان شوشتر گفت: پیگیری و رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم در اولویت کارهای اعضای شورای های اسلامی شهر و روستا باشد.

نظرات منتشر شده: 0

محوطه تاریخی دستوا شوشتر به عنوان پایگاه ملی در خوزستان مصوب شد

**با موافقت اعضای شورای پایگاه‎های سازمان میراث فرهنگی کشور، محوطه تاریخی دستوا در استان خوزستان به عنوان پایگاه ملی مصوب شد.

نظرات منتشر شده: 0

شهردار شوشتر:
اختلاسی در شهرداری شوشتر ثابت نشده است/ ایرنا دروغ می گوید

*شهردار شوشتر گفت: اختلاسی در شهرداری شوشتر به اثبات نرسیده است که انقدر جار و جنجال به پا کرده اند، اصل خبر درباره اختلاس دروغ است.

نظرات منتشر شده: 0

مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان:
مدیر سازه های آبی شوشتر موقت منصوب شده است؛ ارسطوزاده با حفظ سمت به شوشتر آمده است

*مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: مدیر پایگاه سازه های آبی تاریخش شوشتر به صورت موقت منصوب شده است.

نظرات منتشر شده: 0

توزیع تجهیزات و امکانات آموزشی در مدرسه کم برخوردار شوشتر

*معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش و پرورش شوشتر از توزیع تجهیزات و امکانات آموزشی در بیش از ۵۰ مدرسه کم برخوردار شهرستان خبر داد.

نظرات منتشر شده: 0

200مبلغ مذهبی در شهرستان شوشتر مشغول فعالیت هستند

*رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شوشترگفت: 200مبلغ به مناسبت ماه محرم به مناطق مختلف شهرستان شوشتر اعزام شده و مشغول فعالیت فرهنگی هستند.

نظرات منتشر شده: 0

40هزار و700 دانش آموز در مدارس شهرستان شوشتر ثبت نام کردند

*رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان شوشتر گفت : 40 هزار و700 دانش آموز در مدارس دولتی و غیر دولتی شهرستان شوشتر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند.

نظرات منتشر شده: 0

در شورای آموزش و پرورش شوشتر مطرح شد؛
خلف وعده تولیدی های شوشتر برای تامین روپوش مدارس دانش آموزان شوشتری

*همه ساله در آستانه مهر جنب و جوش در اداره آموزش و پرورش برای آماده سازی مدارس بیش از پیش می شود، جلسات مکرر آماده سازی و هماهنگی معمولا از اردیبهشت ماه برگزار می شود و در تیر و مرداد به اوج خود می رسد، آخرین شورای آموزش و پرورش شهرستان شوشتر نیز در دفتر امام جمعه شوشتر با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد.

نظرات منتشر شده: 0

پیمانکار زیرگذر خادم سیدالشهدا شوشتر:
پول بدهند پروژه فعال می شود/ تاکنون تعهدات پرداخت عملی نشده است/ 4 میلیارد تومان صورت وضعیت پرداخت نشده داریم+مصاحبه اختصاصی استاندار خوزس

*این روزها با سررسیدن وعده فرماندار شوشتر برای بهره برداری زیرگذر شوشتر در نیمه نخست سال جاری که بی شک بر اساس تعهدات پرداخت شهرداری وعده داده شده بود، بازار اظهار نظر درباره زیرگذر شوشتر بسیار داغ است، جلسه ای که بدون خبرنگار در فرمانداری شوشتر تشکیل شده است اخبار متناقضی از آن مخابره شد که نیاز بود ابعاد این جلسه در مصاحبه هایی با استاندار خوزستان و پیمانکار زیرگذر تشریح و شفاف شود.

نظرات منتشر شده: 0

سهم شوشتر از تراز ملی چقدر است؟ همه چیز درباره مصوبه 25 درصد افزایش حقوق کارکنان دولت

*چند روزی است درباره افزایش حقوق کارکنان دولت در فضای مجازی سخنان زیادی مطرح است، در این باره بارها اطلاع رسانی شده بود و در سال 96 نیز درباره این افزایش حقوق و حذف نام شوشتر مطالبی در شوشترنامه عنوان شد و بسیاری از اطرافیان نماینده محترم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی در این باره متن نگاشته شده شوشترنامه را سیاه نمایی و قضاوت زودهنگام و... دانستند، حال اتفاق پیش بینی شده رخ داده است، ولی واقعا مسئله چیست؟

نظرات منتشر شده: 0

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: