صفحه اصلي » سرویس چندرسانه ای

گزارش تصویری سرای افضل شوشتر در حال تخلیه

*به گزارش شوشترنامه، سرای افضل شهرستان شوشتر که بیش از 5 سال است به عنوان بازارچه صنایع دستی برای خود در استان و کشور نامی دست و پا کرده است، با تدبیر صندوق حفظ و احیای آثار تاریخی خوزستان به سرمایه گذار و بهره بردار صنایع دستی سپرده شده است.میراث فرهنگی شهرستان شوشتر از چند روز پیش با تحویل نامه به اعضا تنها پنج روز مهلت داده شده که سرای افضل را تخلیه کنند، در این میان علاوه تخلیه 44 غرفه موجود در این سرا کافه موزه تارمه که برند معروفی در گردشگری خوزستان و ایران است نیز تعطیل می شود.

نظرات منتشر شده: 3

نمایش گوشه ای از حضور مردم شوشتر؛
گزارش تصویری چهره ها در راهپیمایی 22 بهمن/این خبر لحظه به لحظه می شود

نظرات منتشر شده: 0

استقبال از پیکر شهید کجباف در اهواز/ گزارش تصویری

*پیکر پاک شهید هادی کجباف عصر امروز به ایران بازگشت و در فرودگاه بین المللی اهواز مورد استقبال مردم قرار گرفت. در این مراسم حضور گسترده مردم بسیار باعث تعجب شرکت کنندگان و دست اندرکاران فرودگاه اهواز شد.

نظرات منتشر شده: 0

رئیس اداره میراث فرهنگی شوشتر:
تخریب دیوار مقام تاریخی سیدحسین توسط شهرداری شوشتر

*رئیس اداره میراث فرهنگی شوشتر گفت: دیوار مقام تاریخی سیدحسین شوشتر که به ثبت ملی رسیده است توسط شهرداری شوشتر تخریب شده است و مستندات قانونی و تاریخی برای اثبات حریم این مقام تاریخی وجود دارد.

نظرات منتشر شده: 16

با حضور مسئولان و معتمدان شوشتر
گزارش تصویری طراحی جدید پایگاه خبری تحلیلی شوشترنامه رونمایی شد

*طی مراسمی ویژه طراحی جدید پایگاه خبری تحلیلی شوشترنامه با حضور مسئولان و معتمدین شهرستان شوشتر در محل دفتر این رسانه رونمایی شد.

نظرات منتشر شده: 6

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: