صفحه اصلي » سرویس چندرسانه ای

مراسم ترحیم و یادبود جناب دکترشیخ در شوشتر

مجلس ترحیم و یادبود جناب دکتر محمدعلی شیخ شوشتری در مرقد علامه شیخ شوشتری با حضور گسترده مردم شهرستان های شوشتر و گتوند برگزار شد

نظرات منتشر شده: 0

تصاویر/ اقدام درخور تحسینی به نام پاکبانی در ایام محرم شوشتر

*اقدام در خور تحسینی به نام پاکبانی در ایام محرم شهرستان شوشتر در کمتر رسانه ای در سطح شهر شوشتر خبر ساز شد، این اتفاق از پشم دوربین شوشترنامه دور نمایند و اخبار و تصاویرش منتشر شد شاید این مهم فرهنگی ماندگار در سطح شهرستان شوشتر شود، از زحمات همه آقایان و خانم هایی که در این اقدام همکاری کردند تشکر می کنیم.

نظرات منتشر شده: 1

گزارش تصویری/ تجلیل از وزنه برداران افتخار آفرین شوشتر

تقدیر از قهرمانان وزنه‌برداری شوشتر با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، جمعی از رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان و تنی چند از مربیان و پیشکسوتان این رشته، در محل خانه وزنه‌برداری شوشتر برگزار شد.

نظرات منتشر شده: 0

گزارش تصویری/ بازدید شهردار شوشتر از پروژه زیرگذر

*شهردار شوشتر از پروژه زیرگذر شهرداری بازدید کرد و از نزدیک مشکلات موجود در پروژه را بررسی کرد، در این بازدید تعدادی از پرسنل شهرداری و رئیس اداره برق وی را همراهی می کرد.

نظرات منتشر شده: 0

گزارش تصویری/ دیدار حجت الاسلام سادات ابراهیمی با خادمان حسینی هیئت متوسلین به چهارده معصوم شوشتر

*حجت الاسلام سیدمحمد سادات ابراهیمی در صدر هیئتی از خادمان حسینی متوسلین به چهارده معصوم شوشتر در جمع آنها حاضر و با آنها دیدار کرد.

نظرات منتشر شده: 0

گزارش تصویری/ شب عاشوراست امشب، کربلا غوغاست امشب

مراسم شب عاشورا در شهرستان شوشتر حال و هوایی دیگر دارد، مراسمات سنتی در این شهرستان برگزار می شود که یکی از آنها شرکت در سخنرانی مسجد آیت الله آل طیب است، کوشیده ایم بخشی از این همه شور و احساس را به نمایش بگذاریم.

نظرات منتشر شده: 0

گزارش تصویری/ عزاداری باشکوه و عظیم هیئت متوسلین به چهارده معصوم شوشتر

*عزاداری باشکوه و عظیم متوسلین به چهارده معصوم شوشتر؛ شکوه قدمتی زیاد و استقبالی عظیم از سوی مردم شهرستان شوشتر را در به تصویر کشیدن ناتوانیم.تلاش کردیم تا به اندازه توان در این زمینه انجام وظیفه کنیم، امید است مقبول درگاه حسینی(ع) باشد.

نظرات منتشر شده: 0

گزارش تصویری سرای افضل شوشتر در حال تخلیه

*به گزارش شوشترنامه، سرای افضل شهرستان شوشتر که بیش از 5 سال است به عنوان بازارچه صنایع دستی برای خود در استان و کشور نامی دست و پا کرده است، با تدبیر صندوق حفظ و احیای آثار تاریخی خوزستان به سرمایه گذار و بهره بردار صنایع دستی سپرده شده است.میراث فرهنگی شهرستان شوشتر از چند روز پیش با تحویل نامه به اعضا تنها پنج روز مهلت داده شده که سرای افضل را تخلیه کنند، در این میان علاوه تخلیه 44 غرفه موجود در این سرا کافه موزه تارمه که برند معروفی در گردشگری خوزستان و ایران است نیز تعطیل می شود.

نظرات منتشر شده: 3

نمایش گوشه ای از حضور مردم شوشتر؛
گزارش تصویری چهره ها در راهپیمایی 22 بهمن/این خبر لحظه به لحظه می شود

نظرات منتشر شده: 0

استقبال از پیکر شهید کجباف در اهواز/ گزارش تصویری

*پیکر پاک شهید هادی کجباف عصر امروز به ایران بازگشت و در فرودگاه بین المللی اهواز مورد استقبال مردم قرار گرفت. در این مراسم حضور گسترده مردم بسیار باعث تعجب شرکت کنندگان و دست اندرکاران فرودگاه اهواز شد.

نظرات منتشر شده: 0

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: