جمعه 12 دي 93 - 12:37
کد خبر: 12548
صفحه اصلي » سرويس خوزستان

شهردار دزفول خبر داد
آغاز ساخت برج های سه قلوی دزفول/ سرمایه گذاری6400میلیارد ریالی

*شهردار دزفول از شروع بکار مجدد پروژه برج طاووس بعد از ۲ سال خبر داد و گفت:طی این جلسات با برداشتن موانع پیش روی سرمایه گذار این پروژه مهم که عملیات آن حدود ۲ سال به تعویق افتاده بود؛ آغاز می‎شود. همچنین طراحی و کاربری های مختلف آن برابر با ضوابط شهرسازی بررسی شده و به تصویب رسید.

محمدرضا کرمی نژاد با اعلام این خبر گفت: طی جلسه‎های متعدد و پیگیری‎های مکرر در مورد شروع بکار پروژه برج های طاووس که بین شهرداری و سرمایه گذار برگزار شد؛ سرانجام مقرر گردید عملیات احداث برج های سه‎گانه طاووس هرچه زودتر آغاز گردد.
وی افزود : طی این جلسات با برداشتن موانع پیش روی سرمایه گذار این پروژه مهم که عملیات آن حدود ۲ سال به تعویق افتاده بود؛ آغاز می‎شود. همچنین طراحی و کاربری های مختلف آن برابر با ضوابط شهرسازی بررسی شده و به تصویب رسید.
شهردار دزفول ضمن بیان اهمیت این پروژه برای شهروندان تصریح کرد: این برج سه قلو که با اهداف تجاری، فرهنگی و گردشکری با طراحی زیبا احداث می شود، تاثیر بسزایی در پیشرفت و آبادانی شهر و تقویت صنعت گردشگری دزفول خواهد داشت و بسیاری از نیازمندی های دزفول مانند هتل، سینما، سالن اجتماعات ، رستوران ،بازار و غیره را برطرف خواهد کرد.
کرمی‎نژاد  یادآور شد: این برج‎ها با اعتباری بالغ بر۶هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال از طریق سرمایه گذار احداث خواهند شد که با ساخت این پروژه ، امیدواریم به انتظار چند ساله شهروندان عزیز پایان دهیم.
انتهای پیام/
1025