سه شنبه 5 خرداد 94 - 10:15
کد خبر: 12859


دو شهردار خوزستان در آستانه استعفا

شوشترنامه| شایعات استعفای شهردار اهواز و شهردار آبادان این روزها به واقعیت نزدیکتر شده است و ممکن است در این خصوص در ماه های آینده اتفاقات جدیدی در شهرداری آبادان و اهواز رخ دهد.
باتوجه به اطلاعاتی که در این خصوص به دستمان رسیده است احتمال استعفای سید خلف موسوی که ماه ها است به عنوان یک شایعه بر سر زبان ها افتاده، بیشتر از گذشته است و در این راستا نیز گزینه های احتمالی نیز برای شهرداری اهواز در نظر گرفته شده است که در هفته های آینده در این خصوص اطلاعات بیشتری به دستمان خواهد رسید.
از زمانی که سید خلف موسوی سکاندار مدیریت شهری اهواز را به دست گرفت شایعه کاندیداتوری او نیز مطرح شد و هر از گاهی یا اعضای شورا یا برخی از نمایندگان مجلس به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، اشاره ای به مهیا شدن ورود او به مجلس شورای اسلامی کردند.
شایعه استعفا و کاندیداتوری شهرداراهواز به گونه ای است که حتی در برخی محافل بر سر جانشینی او نیز چانه زنی می شود و افرادی را نیز به عنوان گزینه های سرپرستی معرفی کرده اند.
در صورت صحت شایعات، سید خلف موسوی احتمالا تا ۲۸خردادماه۹۳  باید استعفا دهد چرا که نیروی وزارت کشور است و طبق مصاحبه وزیر کشور ، نیروهای وزارت کشوری که قصد ورود به مجلس دارند حتما باید تا اول اسفند ماه استعفا دهند.
همچنین چند ماهی است که شایعه کاندیداتوری شیرازی شهردار آبادان نیز در برخی محافل مطرح شده و حتی یکی از سوالات شورای این شهر، شایعه کاندیداتوری وی بود که پس از طرح سوال ، مهندس شیرازی با پذیرش ضمنی آن، چنین گفت که اگر کسی در خود این ظرفیت و توانمدی را می بیند که می تواند کاندیدای مجلس شود عیب و ایرادی ندارد.
اکنون در این شهرستان نیز صحبت های جدی در خصوص استعفای قطعی شیرازی بر سر زبان ها است و برای جایگزینی وی نیز نفراتی را مشخص کرده اند.
انتهای پیام/1025

نظرات
نظرات منتشر شده: 2   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
دوستدار میراث نیاکانمان
3
پاسخ
0
چهارشنبه 06 خرداد94
درود بر خبرنگار دلسوز زادگاهمان
ای کاش شهردار محترم شوشتر هم قصد کاندیداتوری ((در رامهرمز))داشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تا شاید بتوان گامی در توسعه شهری داشت
بهبود اوضاع
0
پاسخ
0
سه شنبه 02 تير94
سید خلف محافظه کار از این حرف هاست.
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: