پنجشنبه 3 ارديبهشت 94 - 11:31
کد خبر: 12796

نماینده مردم ایذه و باغملک:
مدیر کل مخابرات خوزستان شخصی و باندی عمل می کند

نماینده مردم باغملک در مجلس گفت:مدیرکل مخابرات استان خوزستان خیلی شخصی و باندی عمل می کند به محض اینکه بفهمد کسی در حال رشد و ترقی در سیستم است با او برخورد می کند.

حجت اله درویش پور اظهار داشت:مدیرکل مخابرات استان خوزستان خیلی شخصی و باندی عمل می کند به محض اینکه بفهمد کسی در حال رشد و ترقی در سیستم است با او برخورد می کند.
حجت اله درویش پور نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب در خصوص تذکر به وزیر ارتباطات اظهار داشت:در بیشتر شهرهای استان خصوص شمال خوزستان تلفن همراه خط نمی دهد چندبار هم به مدیرکل مخابرات استان تذکر دادیم ولی اقدامی انجام نداده است.
وی ادامه داد:مدیرکل مخابرات استان خوزستان خیلی شخصی و باندی عمل می کند به محض اینکه بفهمد کسی در حال رشد و ترقی در سیستم است با او برخورد می کند.
نماینده مردم ایذه و باغملک گفت:چیزی به نام شایسته سالاری در انتخاب مدیران مخابرات در استان وجود ندارد رفتار مدیرکل با مدیران زیرمجموعه اش توهین آمیز است و شکایت های زیادی به دست ما رسیده است.
وی اضافه کرد:خود مخابرات استان هم پرونده هایی در دادگاه دارد لذا این مجموعه نیاز به یک بررسی جدی از طرف وزارت ارتباطات دارد.
گفتنی است درویش‌پور نماینده ایذه، صالحی نصب نماینده دشت آزادگان، جلیلی نماینده مسجد سلیمان، موسوی نماینده اهواز به وزیر ارتباطات تذکر دادند و رسیدگی فوری به اوضاع نابسامان شرکت مخابرات استان خوزستان را خواستار شدند.
انتهای پیام/1025

نظرات
نظرات منتشر شده: 1   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
ح
2
پاسخ
0
پنجشنبه 03 ارديبهشت94
په نماینده شوشتر؟
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: