يكشنبه 7 دي 93 - 19:27
کد خبر: 12530

تا پایان هفته؛
خبری از باران نیست

**معاون اداره‌كل هواشناسي خوزستان گفت: با پایدار شدن جریانات هوا؛ تا اواخر هفته جاري انتظار بارش در استان وجود ندارد؛از اواخر وقت امروز، با استقرار زبانه​هاي سيستم پرفشار شمال‌غربي در لايه مياني جو، جريانات پايدار شده و تا آخر هفته جاري انتظار بارش در استان نخواهيم داشت.

به گزارش خوزآنلاین، علي‌رضا غلام‌پور اظهار كرد: بررسي نقشه​هاي پيش​يابي، در سطح زمين جريان هواي مرطوب، تشكيل ابر، احتمال رگبارهاي خفيف و پراكنده در روز جاري و در برخي مناطق به ويژه ارتفاعات را نشان مي​دهند.

 وي با بيان اين‌كه امشب احتمال بارش پراكنده در استان وجود دارد، ادامه داد: از اواخر وقت امروز، با استقرار زبانه​هاي سيستم پرفشار شمال‌غربي در لايه مياني جو، جريانات پايدار شده و تا آخر هفته جاري انتظار بارش در استان نخواهيم داشت.

 معاون اداره‌كل هواشناسي خوزستان گفت: بر همين اساس در ۲۴ ساعت آينده آسمان استان قسمتي تا نيمه ابري، گاهي با افزايش ابر و در مناطق شمالي استان احتمال بارش پراكنده با رعد و برق و در صبح مه رقيق صبحگاهي پيش​بيني مي​شود.

 غلام‌پور افزود: در شبانه​روز گذشته اميديه با ۲۴ درجه و ايذه با ۶ درجه سانتيگراد به ترتيب گرمترين و خنك​ترين نقاط استان گزارش شده​اند. حداكثر دماي هواي امروز اهواز نيز به ۲۳ و حداقل فردا صبح به ۸ درجه سانتيگراد خواهد رسيد.

انتهای پیام/
1024

نظرات
نظرات منتشر شده: 0   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: