يكشنبه 18 آبان 93 - 20:12
کد خبر: 12345

دزفولی ها گوی سبقت را ربودند
نخستین آبنمای موزیکال در دزفول راه اندازی شد

*شهردار دزفول از راه اندازی نخستین آبنمای موزیکال در این شهر خبر داد و گفت:دو آب نمای موزیکال در پارک دولت دزفول راه اندازی شده است.

محمدرضا کرمی نژاد افزود:با راه اندازی آب نمای موزیکال در بوستان دولت که یکی از پارک های مورد توجه خانواده ها و مسافران در شهر دزفول می باشد جاذبه های سمعی و بصری این پارک افزایش می یابد.

وی بیان داشت:این آب نماها که هر بار 20 نوع مختلف را طی 30 دقیقه اجرا می کند اولین آب نمای موزیکال در استان خوزستان بوده که با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

شهردار دزفول همچنین مساحت این آب نماها را حدود 300 متر مربع عنوان کرد و گفت: با استفاده از سیستم DMX در این آبنماها ، همزمان با روشن شدن ، مصرف برق کنترل شده همچنین با استفاده از این تکنولوژی ، امکان کنترل پمپ ها و چراغ ها بصورت تک تک وجود دارد.

کرمی نژاد یادآور شد: چراغ های نصب شده در آبنمای پارک دولت دارای سه رنگ اصلی است.

وی اضافه کرد:این آب نماها که شامل مجموعه ای از فواره های رنگی ، رقص فرشته ، پرتاپی و آرک می باشد، قابلیت برنامه ریزی بصورت موزیکال و هارمونیک را داراست که نورپردازی به آن جلوه خاصی می بخشد و می توان بنا به مناسبت های مختلف از آن ها استفاده کرد.

وی همچنین از تجهیز خزانه سازمان فضای سبز این شهرداری به گل های فصلی و متنوع خبر داد و گفت: به منظور زیباسازی نمای شهری، این سازمان ، آماده تحویل گل های فصلی به شهروندان را دارد.

کرمی نژاد اضافه کرد:این اقدام جهت افزایش سرانه فضای سبز و خدمات رسانی به شهروندان و جلب مشارکت شهروندان برای همگرایی بیشتر با مدیریت شهری صورت گرفته است.

وی گل های فصلی موجود در خزانه سازمان فضای سبز شهرداری را شامل گل همیشه بهار ، رعنا زیبا، گل کلم، اطلسی، قرنفول ، شاه پسند، جعفری، آهار، کوکب کوهی، رزماری و انواع نیلوفر اعلام کرد.

نظرات
نظرات منتشر شده: 6   در انتظار: 0   غیر قابل انتشار: 0  
شوشتری از نو
10
پاسخ
0
دوشنبه 19 آبان93
امیدوارم این خبر را اندیشمندان شورا به ویژه آقای سلطانیان وآقای پنبه دانه پور مطالعه کنند. شاید متوجه شوند که درشهری که از چهار طرف آب آن را احاطه کرده است می توان با هزینه کمی دل مردم را شاد کرد هرچند متاسفانه همه چیز را به تمسخر می گیرند
علی
8
پاسخ
0
دوشنبه 19 آبان93
روزگاری در فلکه 17 شهریور فواره ای زیبا و رنگین خودنمایی میکرد که به همت شهردار وقت نابود شد؟؟؟!! یادش بخیر؟؟!!
هم اکنون نیز وضعیت و نمای زشت خیابان اصلی شوشتر دل هر شهروند و مسافری را بدرد می آورد و البته گذر از پیاده روهای ناهموار شوشتر پای هر عابری را بدرد؟؟!!
آسفالت ناهموار و چاله ها و بلندی های خیابان های اصلی نیز که زبانزد خاص و عام در استان و کشور است؟؟؟!!
شیوه مضحک و دیوانه وار هرس درختان و حتی قطع درختان در شوشتر توسط شهرداری بعنوان بزرگترین تخریبگر فضای سبز نیز در شهر خودنمایی میکند؟؟؟!!!
حال چگونه از شهرداری و شورا توقع داریم بفکر فواره موزیکال باشد در صورتیکه انبوهی از وعده وعید های واهی همچون احداث زیرگذر و .. بر روی دستشان باد کرده؟؟!!!
در این سالها شوشتر را با شهرک ها و روستاهای اطراف مقایسه میکنند نه با شهرها کجا رسد به دزفول؟؟!!!
حالا مردم مقصرند یا مسولین بی لیاقت که از بیت المال ارتزاق میکنند؟؟؟
مهدي
1
پاسخ
7
چهارشنبه 21 آبان93
مشکل اصلي در شوشتر نبودن پول است .
احسان
3
پاسخ
3
چهارشنبه 21 آبان93
این داستان هرس درختان شوشتر هم جای سوال دارد
مجتبی
9
پاسخ
0
پنجشنبه 22 آبان93
نکته مهم اینست که این آبنمای موزیکال فقط دویست میلیون تومان هزینه داشته که برای یک شهرداری رقم زیادی نیست.
در شهرداری شوشتر اگر به اولویت ها و حساب و کتاب در پروژه ها بیشتر توجه کنند شرایط شهر خیلی بهتر از حال حاضر می شود.
نمونه بارز بی تدبیری شهرداری شوشتر را میتوان در تخریب رواقهای خیابان طالقانی دید. وقتی شهرداری بودجه اش فقط به اندازه تخریب پیاده روهاست و پول ساختش را ندارد، یا نباید تخریب انجام شود و یا باید یک محدوده کوچک تخریب و نوسازی شود.
علی رضا دزفول
9
پاسخ
0
جمعه 23 آبان93
با عرض سلام خدمت مردم شریف و با اصالت شوشتر
این شهر با سابقه به دلایل متعددی دچار مشکلاتی است که دل هر دوستدار فرهنگ را به درد می آورد اما باید گفت با توکل بر خدا وخواست همه مردم شوشتر و با یک برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت می توان شوشتر را به جایگاه اصلی آن رساند بنده به عنوان یک فرهنگ دوست که در سال چند بار به شوشتر می آیم باید بگویم مسئولین شوشتر باید الگوئی از پیشرفت وتوسعه را پیدا کنند و آنرا اجرا نمایند یکی از راههای سریع می تواند ارتباط با دیگر شهر ها باشد.ضمنا شوشتری های خارج از شوشتر باید سرمایه های خود را به شهرشان بیاورند به امید موفقیت شما عزیزان
 
نام*
ايميل
متن*
کد عددي*  

مجوز فعالیت

عضویت در خبرنامه
ایمیل: