اختلاسی در شهرداری شوشتر ثابت نشده است/ ایرنا دروغ می گوید

16 مهر 97 | 13:49
*شهردار شوشتر گفت: اختلاسی در شهرداری شوشتر به اثبات نرسیده است که انقدر جار و جنجال به پا کرده اند، اصل خبر درباره اختلاس دروغ است.

مهندس عبدالنبی شیربیگی در گفت و گویی اختصاصی با خوزنامه درباره خبر درج شده در خروجی خبرگزاری ایرنا اظهار کرد: اظهار نظر خبرگزاری ایرنا کاملا کذب و دروغ است.

وی افزود: سه نفر از همکارانمان را در جریان پرونده ای به دادسرای شوشتر احضار کرده اند و یک نفر آزاد شده است و دو نفر دیگر تا اتمام مراحل بازپرسی و تکمیل پرونده بیشتر برای اینکه شاید در آزادی دسترسی به این افراد مشکل شود و یا سخنانشان هماهنگ شود با قرار موقت بازداشت هستند.

وی خاطر نشان کرد: هیچ اختلاسی در شهرداری شوشتر ثابت نشده است و در شرایط کنونی درج خبر درباره اینکه به جرم اختلاس افرادی بازداشت شده اند کاملا کذب است و پیگرد دارد.

شیربیگی خاطر نشان کرد: خبرنگار ایرنا مگر از محتویات پرونده مطلع بوده است که اتهام اختلاس را ثابت شده و قرار بازداشت را قطعی اعلام کرده است، من به عنوان شهردار هنوز از محتویات پرونده مطلع نیستم و در این باره تا پایان بررسی های دادسرا نمی توانم اظهار نظر کنم.

وی با اشاره به اینکه مصاحبه ای با ایرنا نکرده است، افزود: خبرنگار ایرنا هیچ مصاحبه رسمی با من نکرده و فقط در جلسه فرمانداری شوشتر به صورت درگوشی پرسید که افرادی از شهرداری شوشتر دستگیر شده اند که من تنها پاسخ دادم که بله ولی هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

شهردار شوشتر تاکید کرد: درج این اخبار تنها بازی با آبروی مردم و کارمندان شهرداری است و باید مشخص شود که این اخبار با چه هدفی درج می شود، هنوز هیچ چیز ثابت نشده است و اتهامی اثبات نشده است، به هرکس ممکن است اتهام وارد شود و شرایط پرونده در قرار موقت است.

وی خاطر نشان کرد: زمان زیادی نیاز است تا بررسی پرونده انجام شود و فرد از اتهام وارده به متهم تبدیل شود، این اقدامات باعث ایجاد حاشیه و از بین رفتن روحیه کارمندان شهرداری شوشتر برای خدمت به مردم می شود.

برخی از خبرگزاری ها مانند ایرنا، باشگاه خبرنگاران جوان و برخی سایت های محلی از صبح امروز خبر اختلاس در شهرداری شوشتر را در خروجی خود قرارداده اند که این مسئله با برخورد و اظهار نظر شهردار و نائب رئیس شورای اسلامی شهر مواجه شده است.

 

ارسال از طریق پیامک

ارسال به فیس بوک

ارسال به توئیتر