صیادان غیرمجاز ماهی، صید شدند

9 خرداد 97 | 14:49

بهروز نجاتی، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر با اشاره به انجام عملیات کمین شبانه یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان بیان کرد: این عملیات به همراه نیروهای یگان حفاظت محیط زیست شوشتر از ابتدای ساعات بامداد روز دوشنبه با کمین در مناطق حساس ساحلی رودخانه شطیط آغاز شد.

وی اذعان داشت: در این عملیات ماموران یگان حفاظت محیط زیست موفق شدند ابتدا 2 نفر متخلف صید ماهی را که با الکتروشوکر اقدام به صید ماهی می کردند را قبل از هرگونه صید ماهی همراه با ادوات صید غیرمجاز شناسایی و دستگیر کنند.

نجاتی تصریح کرد: دقایقی بعد نیز 2 نفر متخلف دیگر که درحال بارگیری محموله صید غیرمجاز خود با وانت و انتقال به بازار بودند را شناسایی و با توقیف خودرو، آن ها را دستگیر کرده و پس از بازجویی کامل متخلفان در اداره و تنظیم صورت جلسات مربوطه، هر 4 متخلف به منظور رسیدگی به تخلف به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر اظهار داشت: از این متخلفان تعداد 340 قطعه ماهی رودخانه ای به همراه 7 دستگاه باطری، 2 دستگاه الکتروشوکر و یک دستگاه قایق کشف و ضبط گردید و متخلفان براساس بند ج ماده 13 قانون شکار و صید جهت رسیدگی به تخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.


ارسال از طریق پیامک

ارسال به فیس بوک

ارسال به توئیتر